5°C słabe opady deszczu

Volvo w płomieniach

Pożary i straż, Volvo płomieniach - zdjęcie, fotografia

Pożar volvo i skody, gniazda szerszeni, kot w studni - miniony tydzień w straży pożarnej

    Volvo stanęło w płomieniach

    19 września ok. 11.30, na drodze Siemiatycze - Koterka, między Radziwiłłówką i Adamowem w gm. Mielnik, volvo XC60, prowadzone przez mieszkankę powiatu łukowskiego, najprawdopodobniej zostało uderzone w bok przez inny samochód, który odjechał. Volvo uderzyło w drzewo i stanęło w płomieniach. Na szczęście kobieta zdążyła je opuścić. Z pomocą zatrzymali się kierowcy przejeżdżających aut. Niebawem przyjechali ratownicy pogotowia i straży z Moszczony Królewskiej, Adamowa i Siemiatycz, oraz drogówka. Samochód spłonął doszczętnie. Na szczęście pani nic poważniejszego się nie stało.

    jsw, fot. jsw

       11 września strażacy z JRG Siemiatycze usuwali gniazda szerszeni z budynków w Olendrach i Czartajewie w gm. Siemiatycze, a OSP Drohiczyn w Drohiczynie. 12 września kolejne gniazda - ich usuwaniem zajmowali się strażacy z JRG Siemiatycze w Starych Sypniach w gm. Grodzisk i w Choroszczewie gm. Milejczyce. Również siemiatyccy strażacy usuwali gniazda szerszeni 15 września w Dziadkowicach i 17 września w Lubiejkach w gm. Milejczyce. 17 września akcję usuwania gniazda szerszeni prowadzili ochotnicy OSP Sieniewice w Sieniewicach w gm. Drohiczyn.

       13 września strażacy z JRG Siemiatycze za pomocą specjalnego trójnoga i liny wydobyli kota ze studni w Nurcu Stacji.

     14 września dwa zastępy JRG uczestniczyły w gaszeniu pożaru skody felicji na ul. Wesołej w Siemiatyczach. Wcześniej właścicielka auta, przejeżdżający tamtędy kierowca i mieszkaniec ul. Wesołej, gasili je gaśnicami proszkowymi,

       17 września strażacy z OSP Dołubowo udzielali wstępnej pomocy leżącemu pod sklepem mężczyźnie, który prawdopodobnie był pod wpływem alkoholu. Przekazano go załodze pogotowia.

     17 września strażacy z JRG udzielali pomocy policji i pogotowiu w wejściu do mieszkania w domu jednorodzinnym przy ul. 11 Listopada w Siemiatyczach, w którym znajdowała się starsza, chora, kobieta.

 JP

Volvo w płomieniach komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Pożary i straż, Siemiatycze - więcej informacji