5°C lekkie zachmurzenie

Lato na Plaży czyli Baloniada 2018 /video/

Po raz kolejny na siemiatyckiej plaży zagościły gry i zabawy skierowane do najmłodszych. Ponownie animacją zajęła się firma „Ogarnij bazę”.

      Również i tym razem razem dzieci mogły liczyć na dużo zabawy oraz śmiechu. 29 lipca,  na plaży można było potańczyć i pobawić się wraz z najmłodszymi. Nie, w tym roku nie było alkogogli, ale „piaskowa panierka”, water tag, czyli strzelanie wodą z pistoletu i wodna baloniada zostały.

      Miło, że choć obsługą wydarzenia zajmowała się ta sama firma, do programu zostały wprowadzone nowe gry, np. gra w siatkówkę przy pomocy ręczników. Nowością miała być też możliwość konsultacji z fizjoterapeutą. Okazała się jednak niezbyt trafiona, nie było wielu chętnych. Trafione okazało się jednak  skierowanie programu do najmłodszych z koncentracją na prawdziwej wakacyjnej zabawie na plaży.

      Okazuje się też, że, zdawałoby się tak banalne wydarzenie, przyciąga turystów.
       - Jesteśmy tu już drugi raz z całą rodziną. Trafiłem przypadkiem, wpisałem w Internecie po prostu „plaża w Siemiatyczach”, potem znalazłem mapę dojazdu i jesteśmy. Jestem zaskoczony, że coś tak fajnego dzieje się tak blisko, bo mieszkam jakieś 40 km stąd – chwali turysta z Lubelszczyzny.
Miejmy nadzieję, że animacje na plaży na stałe zagoszczą w letnim harmonogramie miejskich wydarzeń.
       Eleni Kryńska, fot EK

      Krótka relacja filmowa - https://www.youtube.com/watch?v=yXJBxA80fMw&feature=youtu.be

 


 

Lato na Plaży czyli Baloniada 2018 /video/ komentarze opinie

  • gość 2018-08-02 12:56:25

    Pani redaktor nie przyłożyła się do zadania domowego. To już drugie spotkanie animacyjne na plaży w tym sezonie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Różne, Siemiatycze - więcej informacji