4°C lekkie zachmurzenie

TS Siemiatycze kontra KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka.

Piłka ręczna, Siemiatycze kontra Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka - zdjęcie, fotografia

21 listopada na hali widowisko-sportowej przy ul. Świętojańskiej TS Siemiatycze podejmowało w meczu II Ligi Piłki Ręcznej drużynę KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka.

    Niestety, dla gospodarzy mecz ten zakończył się porażką 21:24. W pierwszej połowie zawodnicy z Dąbrowy zdobyli dwupunktową przewagę (10:12). W drugiej połowie nawet przez chwilę siemiatyczanom udało się dogonić przeciwnika, jednak na krótko. Zdobywcami bramek dla TS Siemiatycze byli: Michał Jaroszewicz (7 trafień), Błażej Stasiuk (4), Maciej Jaworski i Patryk Romaniuk (po 3), Mateusz Sztuk (2), Łukasz Koc i Sylwester Kałucki (po 1). W skład drużyny wchodzili także: Przemysław Żuk, Arkadiusz Gumieniak, Patryk Mikowski, Gabriel Jarocki, Patryk Niesterowicz, Paweł Tatarczuk i Jakub Gołubkiewicz. Drużyna trenuje pod okiem Norbert Marksa i Roberta Moczulskiego.

       Skład drużyny z Dąbrowy: Przemysław Kiedysz, Michał Dziemiach, Jarosław Komosa, Dawid Pers, Mateusz Bruszewski, Kacper Groch, Mateusz Łabieniec, Norbert Maksimowicz, Marcin Citko, Adam Lewkowicz, Wojciech Kozłowski, Sebastian Pers, Miłosz Zawadzki. Trenerzy: Mirosław Tokajuk i Wojciech Andrukiewicz. 

    Rywalizacja sportowa ma to do siebie, że podnosi ciśnienie, zarówno zawodnikom, ich trenerom, jak i kibicom. Może nie najliczniejsza, ale też wcale niemała widownia (ok. 130 osób) nie ustawała w dopingowaniu siemiatyczan. Zawodnicy, pewnie jak zawsze, dali z siebie wszystko i zagrali tyle, na ile w tamtym momencie było ich stać. Ale dość dziwnie wyglądało z góry bardzo emocjonalne zachowanie jednego z trenerów TS Siemiatycze, Norberta Marksa. Jego intensywna, bardzo ekspresyjna gestykulacja oraz nie do końca stosowne słownictwo i uwagi zakończyły się żółtą kartką.

Ewa Magdalena Iwaniak, fot. emi

TS Siemiatycze kontra KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka. komentarze opinie

  • gość 2018-12-06 01:13:31

    piłka ręczna to sport naprawdę z dużymi emocjami, proszę pooglądać transmisje, szczególnie jeśli sędziowanie pozostawia wiele do życzenia

Dodajesz jako: Zaloguj się