0°C

Turniej oldbojów o Puchar Burmistrza

17 lutego na hali sportowej został rozegrany Halowy Turniej Piłki Nożnej mężczyzn o Puchar Burmistrza Miasta Siemiatycze. W turnieju mogli grać zawodnicy od 35 roku życia, tylko jeden zawodnik w drużynie mógł być młodszy, mając ukończone 25 lat.

Puchary i nagrody wręczali: burmistrz miasta, dyrektor MOSiR Siemiatycze, prezes Przedsiębiorstwa Komunalnego w Siemiatyczach i wiceprezes MKS Cresovia.

Podobnie jak w roku ubiegłym pierwsze miejsce, wygrywając w finale z piłkarzami Pogoni Siedlce 1:0, zajęła drużyna Miasto Siemiatycze. Okazały puchar odebrał kapitan Paweł Onieszczuk. Trzecie miejsce zdobyli oldboye Cresovii Siemiatycze, czwarte Oldboys Radzyń Podlaski. Następne: 5. Oldboys Międzyrzec Podlaski, 6. Drużyna A Siemiatycze, 7. Oldboys Terespol, 8. Oknohaus Siemiatycze, 9. Oldboys Biała Podlaska.

Najlepszym piłkarzem turnieju uznano Karola Szczepanika z Siedlec, bramkarzem Mariusza Lelito – Miasto Siemiatycze, a królem strzelców został Przemysław Kłopotowski, także Miasto Siemiatycze.

Organizatorami turnieju byli: MOSiR Siemiatycze i MKS Cresovia Siemiatycze.